Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa aktualizacja powiatowych baz danych (EGiB, BDOT500 i GESUT – w przypadku ich utworzenia) powinna przebiegać w sposób automatyczny z wykorzystaniem plików wymiany w formacie GML bez udziału plików pomocniczych (EMU, KCD, GIV, MAP, DXF itp).
Czy tak jest rzeczywiście w całej Polsce?
Zapraszamy wykonawców prac geodezyjnych do udziału w ankiecie. Jej wyniki przedstawimy na Geoforum.pl.
Ankietę można wypełniać do 8 czerwca br.
ZAPRASZAMY DO WYPEŁNIENIA ANKIETY